Autorzy artykułów

leszek_korzeniecki

Leszek Korzeniecki

Leszek Korzeniecki pełni obowiązki pastora Kościoła Chrześcijan Baptystów w Węgorzewie. Wcześniej, przez ponad 10 lat związany był z Fundacją Głos Ewangelii. Jest autorem dwóch programów antynarkotykowych Młodość bez narkotyków i Żyj poza klatką ,które zostały zaprezentowane dla blisko 200 000 uczniów w polskich szkołach. Aktywnie działa jako ewangelista i mówca konferencyjny. Jest znany z wielu publikacji medialnych mówiących o negatywnym wpływie okultyzmu. Dotychczas ukazało się osiem jego książek: „Radykalnie inni”, „Bóg ciągle uzdrawia”, „Jak Budować Wiarę”, „Zbawienna Decyzja”, „Zasada Żniwa”, „Słowa które darzą życiem”, „Myśli Różne”, oraz „Twój Goliat czeka na ciebie”.

http://www.leszekkorzeniecki.pl/

 

James_RichardsJames B. Richards

jest znanym autorem i kaznodzieją, założycielem służby i kościoła Impact of Huntsville w mieście Huntsville w Alabamie, USA. Jest także autorem wielu książek w tym i znanej u nas „Łaska – moc ku przemianie” oraz „Ewangelia Pokoju”. Z jego posługą można zapoznać się na stronie http://impactministries.com

 

 

 

joycemeyer_foto_

Joyce Meyer

należy do grona czołowych nauczycieli Pisma Świętego i jego praktycznego zastosowania w chrześcijańskim życiu. W rankingu New York Timesa plasuje się na liście autorów bestsellerów, a jej książki pomagają milionom ludzi odnaleźć nadzieję i zbawienie w Jezusie Chrystusie. Jest gospodarzem programów radiowych i telewizyjnych, w tym: Codziennej Radości Życia® (Enjoying Everyday Life®), która transmitowana jest na cały świat i trafia do 4,5 miliardów potencjalnych odbiorców, w tym także i w Polsce. Joyce napisała również ponad 100 książek, które przetłumaczono na ponad 110 języków – coroczna sprzedaż wynosi miliony egzemplarzy, a za darmo rozdano dotychczas 12 milionów sztuk.

Więcej o słóżbie Jouce Meyer dowiesz się wchodząc na stronę www.joycemeyer.org.pl
Książki nabyć można za pośrednictwem Instytutu Wydawniczego Compassion www.compassion.pl.

 

krzysztof_troszczynski

Krzysztof Troszczyński

Krzysztof Troszczyński jest redaktorem i jednym z twórców serwisu Chrześcijańska inicjatywa Medialna www. chim.org. Wcześniej przez blisko dziesięć lat był starszym oraz współzałożycielem wspólnoty chrześcijańskiej „Ziemia Obiecana” w Kostrzynie nad Odrą. k.troszczynski@chim.com.pl

 

 

 

john_and_sonja_decker_

John i Sonja Decker

są ordynowanymi nauczycielami i ewangelistami Kościoła Foursquare Gospel.Ich książka: „Czyń to, co Jezus” oraz program szkoleniowy pt.: „The Amba­s­­­sa­dor Series” są wykorzystywane na całym świecie do przygotowywania chrześcijan do pracy duszpasterskiej. Mieszkają w Bend, Oregon.